הייתם שכירים במהלך ה- 6 שנים האחרונות?  אם התשובה היא כן אז כנראה שיכולים לקבל בחזרה אלפי שקלים ממס הכנסה! 

לפי הערכות משרד האוצר, למעלה מ- 85% מהציבור זכאים להחזר כספי של אלפי שקלים מהמדינה ומי שלא ידרוש אותו לא יקבל אותו! ההחזר הממוצע נכון להיום עומד על כ-8,000 ש"ח. בדיקת הפוטנציאל לזכאות מתבצעת בחינם כבר ע"י שאלון בדיקה קריטריונים הנ"ל.

למה שהמדינה תרצה להחזיר לי כסף? 

לפי פקודת מס הכנסה לשנת 1961 על עובדים שכירים לשלם מס הכנסה בהתאם להכנסה שלהם ולפי מדרגות מס הכנסה שנקבעו מעבר לכך ינתנו הטבות מס במקרים שבהם נולדו לכם ילדים, החלפתם מקומות עבודה, היו לכם הפסקות עבודה ועוד. 

 

המדינה מחוייבת להוריד את שיעור המס בהתאם לשינויי החיים אצל כל שכיר בישראל אך ברוב המקרים נופלים טעויות חישוב מכל מיני סיבות שגרמו לכך שאתם שילמתם שיעור מס הגבוה בהרבה! ממה שהייתם צריכים באמת לשלם. היזהרו מבעלי מקצוע "חאפרים" אשר אינם גובים שכר טרחה. בד"כ אין להם את המערכות הנדרשות צורך הטיפול והוצאת כל טפסי ה-106 ועוד..

כיצד אדע כמה כסף מגיע לי לקבל? 

ישנם גופים מקצועיים רבים המומחים בבדיקת זכאות להחזרי מס, הן באמצעות מערכות המחוברות ומקושרות למשרדי מס הכנסה והן מבחינת ידע מקצועי רב שלנו אין אותו (לצערנו.. או שלא..), הבדיקה הראשונית של הזכאות וגובה צפי ההחזר הינה חינם ואינה כרוכה בתשלום.

למה כדאי להגיש בקשה להחזרי מס רק דרך גוף מקצועי שגובה תשלום דמי פתיחת תיק? 

פניה באמצעות אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים בתחום המכירים היטב את רשויות המס המחוברים ומקושרים למערכות של מס הכנסה מזרזת באופן חד משמעי את תהליך החזרי המס וקבלת הכסף ישירות לחשבונכם בנוסף תדאג שתוכלו לקבל את המקסימום החזר שניתן להוציא ממס הכנסה כי זה גם אינטרס שלהם בנוסף גורמת לטיפול מקצועי, איסוף החומרים עבורכם תוך שימוש בתוכנות המתאימות ובידע הנדרש וחוסכת ללקוח את הזמן ואי הנוחות שבמפגש עם רשויות המס. לכן, כדי לבדוק ולממש את זכאותם להחזרי מס מומלץ שתפנו למשרדים ותיקים ומקצועיים המתמחים בכך.  (היזהרו מ"חאפרים")  

 

משרדים אלו יבצעו עבורכם עבודה מקצועית וילוו אתכם עד להעברת הכסף לחשבונכם הפרטי. משרדים אלו יבקשו עבור עבודתם המקצועית שכ"ט בגובה ממוצע של 20% מגובה ההחזר שאותו תשלמו רק לאחר שיתקבל הכסף ישירות לחשבונכם בבנק. 

 

בנוסף סביר שבתחילת הדרך תידרשו לשלם גם דמי פתיחת תיק סכום הנע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. חשוב שתבחרו במשרדים אשר מקושרים ישירות למחשב רשות המיסים אשר יוכלו להפיק בעבורכם את מרבית המסמכים הנדרשים להחזר הליך זה חוסך בד"כ זמן רב.