זה הנתון שיגרום לכם לדרוש את חיסכון כספי של אלפי שקלים בתשלומי הביטוח שלכם!

במדגם שנערך לאלפי ישראלים ע"י גופים מקצועיים מומחים בתחום בדיקת הביטוחים דרך מערכת של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים בפועל על ביטוחים כפולים ומיותרים שלא יתנו להם מענה אמיתי בשעה שחלילה יזדקקו להם.
תוך בדיקה קצרה תוכלו לגלות האם גם אתם משלמים על ביטוחים כאלו ובכמה כסף מגיע לכם לחסוך

הרפורמה שעשתה מהפך משמעותי בעלויות הביטוח

החל מ-2016 נכנסה לתוקפה רפורמה השייכת לתחום ביטוחי חיים ובריאות ובמסגרתה נקבע כי חברות הביטוח יחוייבו לשווק פוליסת ביטוח בריאות אחידה. הסדר זה גרם לשני יתרונות עיקריים שקרו לטובת ציבור המבוטחים, האחד מניעת תשלומי כפל ביטוחים מה שיצר חיסכון כספי עצום והשני הוספת סעיף שנקרא "ברות ביטוח" המבטיח הגנה באמצעות שדרוג והרחבת הכיסוי הפרטי באופן אוטומטי לכלל המבוטחים וללא הצורך למלא הצהרת בריאות מחדש! 

אלה הזכויות שמגיעות לכם!

כל מבוטח שמשלם באופן פרטי לאחת מחברות הביטוח על ביטוחי חיים ו או בריאות זכאי לבדיקת תיק ביטוח מקיפה בחינם ע"י גורם מקצועי מוסמך הבדיקה הינה מתבצעת באמצעות מערכת משרד האוצר ובאמצעותה תוכלו לקבל תוצאה מיידית האם הנכם משלמים על אותו הביטוח פעמיים, שלוש ואף יותר. והאם בכלל פוליסות הביטוח שלכם עדכניות ומשודרגות כראוי בכדי שתהיו מבוטחים מכל סיכון.

מדוע להמשיך לזרוק כסף לפח

למעלה מ- 32,000 מבוטחים כבר חסכו אלפי שקלים באמצעות בדיקה זו, בואו לקחת את עתידכם בידכם בצעו בדיקה מקיפה בחינם וגלו האם גם אתם הפכתם להיות הפראיירים של חברות הביטוח או שלא. הגורם המקצועי יבדוק לכם גם את האופצייה של הוזלה משמעותית וגם אופצייה של שדרוג כיסוי הביטוחי שיכולה להגיע לכם ללא תוספת עלות!

נבנה ועוצב באהבה על ידי:

Triple Eye Digital