שירות אישי חדש יוכל לבדוק לכם האם הנכם זכאים לחיסכון של אלפי שקלים בתשלומי ביטוחי החיים והבריאות הפרטיים שלכם!

ידיעה חמה! לכל מבוטחי חברות הביטוח אשר משלמים מאות שקלים בכל חודש כמה מאות שקלים מדי חודש לאחת מהחברות הבאות: מגדל, פניקס, מנורה, ביטוח ישיר, כלל, הראל ועוד...

בשנת 2016 ובשנת 2019 היו רפורמות חדשות של משרד האוצר שאפשרו לדרוש הוזלה של אלפי שקלים בתשלומי הביטוח ואף שיפרו את תנאי הפוליסות. חברות הביטוח לא פנו ללקוחות ולא הודיעו להם על אופציית ההוזלה והחיסכון כעת במצב שבו כל שקל מהכיס שלנו הוא חשוב אנו מזמינים אותכם לבצע בדיקה מול גורם מקצועי ולראות בכמה מגיע לכם לחסוך..

אל תהיו הפראיירים של חברות הביטוח!

כל מבוטח שמשלם באופן פרטי לאחת מחברות הביטוח על ביטוחי חיים ו/או בריאות זכאי לבדיקת תיק ביטוח מקיפה בחינם ע"י גורם מקצועי מוסמך. בדיקה זו תגלה לכם האם אתם משלמים כפל ביטוחים והאם דאגו לעדכן לכם את הביטוחים בהתאם לתנאי הרפורמה, האם קיבלתם את כל ההנחות המתאימות לפי סוגי הפוליסות, האם הפוליסה שלכם אכן תוכל להשתדרג בעתיד ללא הצהרת בריאות מחדש.

זה מה שתוכלו לדרוש מחברות הביטוח

למעלה מ- 32,000 מבוטחים כבר חסכו אלפי שקלים באמצעות בדיקה זו, בואו לקחת את עתידכם בידכם בצעו בדיקה מקיפה בחינם וגלו האם גם אתם הפכתם להיות הפראיירים של חברות הביטוח או שלא. הגורם המקצועי יבדוק לכם גם את האופצייה של הוזלה משמעותית וגם אופצייה של שדרוג כיסוי הביטוחי שיכולה להגיע לכם ללא תוספת עלות!

 

הבדיקה מיועדת לכל מי שמשלם באופן פרטי לחברות הביטוח לביטוחי חיים ובריאות מעל 300ש"ח בכל חודש הבדיקה מתבצעת ללא עלות! ותוכל גם לאתר לכם את כל הביטוחים הכפולים וגם לחסוך לכם הרבה מאוד כסף לעומת מה שאתם משלמים נכון להיום...

arrow&v
arrow&v